نمایش 1 - 10 از 370
فعال رسانه ای گچساران مطرح کرد؛
بهمن اسدی گفت:حل مشکلات معیشتی ، بیکاری جوانان و همچنین سامان دادن به وضعیت بورس که سرمایه بخش زیادی از جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده است می تواند راه را برای بازگرداندن اعتماد اجتماعی و امید آفرینی به جامعه بسیار هموار کند .
فعال سیاسی گچساران گفت:دولت آیت الله رئیسی کارها و اقدامات خوبی را شروع کرده به نوعی که اشرافی گری،لابی گری و رانت خواری که در دولت های گذشته معمول بود در دولت جدید جایی ندارد.
رحیم محمدی مطرح کرد؛
فعال سیاسی گچساران گفت:دولت سیزهم بایستی با شفاف سازی اعتماد مردم را بازآفرینی کندو به شعارها و وعده ها نیز جامه عمل بپوشاند لذا دولتمران با اقدامات خود باعث شود تا ارتباط بین مردم و نظام محکم تر شود.
کارشناس علوم ارتباطات گفت:دولت آیت الله رئیسی می تواند با بهره گیری از ظرفیت نخبگان و جوانان توانمند و با تکیه برتوان داخلی اعتماد عمومی را به جامعه بازگرداندو امیدها را برای بهبود وضع اقتصاد احیا کند.
شاهرخ رضایی فر مطرح کرد؛
مدرس دانشگاه گفت:آیت الله رئیسی در این صد روز تلاش کرده فاصله میان مسئولان و مردم را از بین ببرد، وقتی گفتمان حل مشکلات در بین مدیران نهادینه شود، مشکلات هم راحت تر حل و فصل خواهند شد.
حجت الاسلام کرمی مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه و دانشگاه با اشاره به اینکه امید با دولت رئیسی به بدنه جامعه در حال تزریق شدن است گفت: عقب نشینی در مقابل دشمن جاه طلب، فشار های دیپلماسی را بیشتر می کند.
حجت الاسلام محمدی مطرح کرد؛
فعال سیاسی و فرهنگی گچساران با اشاره به اینکه علاج قطعی تحریم تکیه برتوان داخلی است گفت: سفرهای استانی هیات دولت امید را دردل جامعه تزریق کرد.
فعال سیاسی گچساران گفت:تحول اقتصادی و انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد می تواند در مردم این باور را بسازد که هدف اصلی و مهم دولت خدمت صادقانه است و دولت آیت الله رئیسی باید با شفافیت با مردم روبر شود.
فعال سیاسی گچساران با اشاره به اینکه لازمه ایجاد اعتماد در میان مردم همان پایبندی دولتمردان به وعده ها و شفاف سازی در برنامه ها و اقدامات است گفت: تکیه بر توان داخلی کشور امید آفرین است.
حجت الاسلام خادمی مطرح کرد,
رئیس تبلیغات اسلامی گچساران گفت:اگر این دولت در راستای رفع مشکلات مردم، پاسخگو و شفاف عمل کند می توان ادعا کرد که همانا امیدآفرینی و اعتمادسازی به معنای واقعی درجامعه جاری و ساری می شود.

صفحه‌ها