نمایش 1 - 10 از 1170
با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد؛
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: امروز با توجه به سخت‌ترین شرایط و تحریم‌ها تولید نفت به ۶۰۰ هزار بشکه در روز رسیده‌ایم و آن چیزی جز همت کارکنان بسیجی صنعت نفت نیست.
اسرائیل پیش به سوی بحران اقتصادی؛
نقطه پايانی رژیم صهیونیستی وقتی است كه مهاجرت معكوس بين تمام اقشار شكل بگيرد و ساختار اجتماعی صهیونیست‌ها از هم بپاشد، امری كه با توجه به آمار‌های درز داده‌شده از رسانه‌های صهیونیستی سرعت گرفته است.
چهل و سومین سالروز شهادت خلبان "ابراهیم امید بخش":
پنجاه و هفتمین روز از جنگ تحمیلی و در صبحگاه ۲۷ آبان ماه سال ۵۹ به سروان امیدبخش و تعدادی دیگر از همرزمانش در پایگاه هوایی بوشهر ماموریتی سخت واگذار می شود.
قهرمانی که نماد نفوذ ایران بود؛
دوره فرماندهی "ســردار ســلیمانی" بر جبهه مقاومت را می‌توان دوره ممتــدی از تقویت و تثبیت قدرت اســلام در منطقه بر اســاس عناصر مقاومت، دفاع و امنیت به شمار آورد.
هفته یازدهم لیگ فوتبال آزادگان؛
امروز هفته یازدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور در حالی با برگزاری چهار دیدار آغاز می‌شود که نفت و گاز گچساران فرصت مناسبی برای نزدیک شدن به صدر جدول را دارد.
ضربه شصتی به نام طوفان الاقصی؛
عملیات طوفان الاقصی پیروزی بزرگی برای جبهه مقاومت بود و توانست ضربه شصت محکمی به رژیم غاصب صهیونیستی وارد و این رژیم را به سقوط نزدیک‌تر کند.
مهار شعله های سرکش؛
فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید در گچساران، اگرچه یکی از تلخ ترین حوادث صنعت نفت بود، اما فرصتی بود تا بار دیگر توانمندی، غیرت و همدلی مردانی از جنس پولاد را در بوته آزمایش قرار دهد.
جنبش حماس مبارزه مسلحانه را تنها راه نابودی کامل اسرائیل و آزادی خاک فلسطین می‌داند به طوری که در عملیات طوفان الاقصی هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم کوبیدند.
با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد؛
یادواره شهدای غزه و جبهه مقاومت با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار گچساران در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهرستان برگزار شد.
چهارم آبان ۱۳۴۳ امام خمینی(ره) در نطقی تاریخی علیه لایحه کاپیتولاسیون سخنرانی کرده و آن را سند بردگی ملت ایران دانستند.

صفحه‌ها