نمایش 1 - 10 از 1077
وضعیت گلزار و یادمان شهدای طایفه شیخ جلیل(تلچگاه) در شهرستان باشت به علت بی‌توجهی مسئولان، نامناسب بوده و باعث گلایه خانواده های شهداء و اهالی این منطقه شده است.
یکصدمین نشست ستاد مقابله با کرونا در گچساران با حضور جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
چهل و یکمین سالروز شهادت خلبان "ابراهیم امید بخش":
خلبان ضرابی گفت: از هرخلبانی می پرسیدیم می خواهید چکاره شوید؟ می گفتند می خواهیم همچون "ابراهیم امید بخش" بشویم، چرا که اینقدر این جوان برازنده بود.
۱۹ آبان سال ۱۳۵۷، همراه با اوج گیری مبارزات مردمی، از آحاد مردم برای تظاهرات بزرگی دعوت شد به گونه ای که جمعت زیادی در مسجد جامع (شهیدان) گچساران و بیرون آن حاضر شدند.
گزارش میدانی:
رئیس صمت گچساران گفت:هیچ یک از واحدهای تولیدکننده نان‌های فانتزی تا تعیین و ابلاغ رسمی، به هیچ وجه اجازه افزایش نرخ ندارند و با متخلفین به شدت برخورد می شود.
تسریع در عملیات اجرایی احداث طرح و نیز شفاف‌سازی در ساخت واحد‌های اقدام ملی مسکن از مطالبات این روزهای متقاضیان در گچساران است.
به بهانه حضور امید بخش رئیس جمهوردر استان:
معاون اجرایی سد و نیروگاه چم شیر گچساران گفت:مهمترین مطالبه و نیاز این پروژه تامین منابع مالی است در حالی که پروژه نیاز به تامین ماهیانه 30میلیارد تومان پول دارد که تا انتهای سال 1400 نیز به مرحله آبگیری برسد.
مطالبات جدی شهروندان گچسارانی از هیات دولت؛
بسیاری از شهروندان نیز بر این باورند که با سفر هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد تحولی بزرگ در خصوص پروژه های عمرانی و اقتصادی در گچساران رخ خواهد داد و این شهرستان تبدیل به یک کارگاه بزرگ سازندگی خواهد شد.
مرحله دوم لیگ برتر هندبال؛
تیم نفت و گاز گچساران در چارچوب مرحله دوم دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال، مس کرمان را شکست داد.
رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛
رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار در کشور کارخانه تولید آنتی بیوتیک های دامی، گیاه پایه و آفت کُش های گیاهی با پیشرفت 65درصدی در شهرک صنعتی چهاربیشه گچساران درحال احداث است.

صفحه‌ها