نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

روایتی زیبا از شهدای عملیات "فتح خرمشهر" در گچساران:
"رمضان "از همان گچساران پوتین های "امیر" را پوشیده بود و به همه هم می گفت اینها پوتین های پسرم است و آمده ام انتقام او را از صدام بگیرم.
سردار حسینی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی به دیدار خانواده های شهیدان "رمضان اسماعیلی" و "حسین خندانی" رفتند و از صبر و شکیبایی آنها تجلیل کردند.
خبرصوتی:
بر اساس داده های آماری هواشناسی گچساران گرد و غبارتا آخر هفته جاری ادامه و وضعیت بسیار خطرناک مخصوصاً برای گروه‌های پرخطر وجود دارد.
روز سوم خرداد ،اولین رزمنده ای که بربلندای مسجد جامع خرمشهر اذان گفت از گردان جندالله تیپ المهدی(عج)بود که متشکل از رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد بودند.
سردارحسینی گفت:فتح خرمشهر نقش بی بدلیل رزمندگان اسلام بود و این استان سند بسیار معتبری در این نبرد ماندگار ارائه داد و امروز مامفتخریم که بگوییم جزو مدافعین و فاتحان خرمشهرهستیم.
همزمان با سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر گلزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گچساران با حضور بسیجیان و مسئولین محلی غبارروبی و عطرافشانی شد.
با حضور نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد؛
مراسم گرامی‌داشت سوم خرداد مصادف با سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر با حضور نیرو‌های نظامی،انتظامی،بسیجیان و دیگر اقشار مردم در سپاه ناحیه گچساران برگزار شد.
گرد و خاک مدارس و ادارات گچساران را تعطیل کرد؛
روز گذشته، دوباره گردوغبار اکثر استان‌های غرب‌نشین کشور را فرا گرفت و این امر بازهم زندگی مردم را مختل کرد.
انسان‌ها؛ متهم اصلی مرگ جنگل‌ها:
نابودی بخشی از درختان و پوشش گیاهی زاگرس تنها پیامدهای اتفاقات اخیر نیست، بلکه آتش‌سوزی یک جنگل می‌تواند پیامدهای بلندمدتی نیز به همراه داشته باشد.
روایت خبرنگار و فعال اجتماعی گچساران/
وقتی از دفتر فرمانده بیرون آمدم به لبخند شهید ناصری فکر می کردم به اشک های شهید قاسم سلیمانی برای شهدای مدافع حرم و آهنگ سرودِ سلام فرمانده که در تمام شهر تکرار می شد.
پس از آزادسازی خرمشهر رزمندگان ایرانی در اولین اقدام خود در مسجد جامع خرمشهر نماز اقامه کردند، خبر پیروزی به سرعت پخش شد و همه ملت مسلمان ایران را غرق شادی و سرور کرد.
حجت الاسلام حجازی گفت: کار فرهنگی نیاز به تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر دارد، لذا بنیاد مهدویت باید کار علمی مؤثر ،کاربردی، مستند و جذاب در این حوزه انجام دهد.
عملیات انتقال آب از سد کوثر به یکهزار و ۳۳۰ هکتار از زمین های کشاورزی منطقه "دشت مور "گچساران در اسفندماه 95آغاز شده بود که بعد از وقفه ای چند ساله گویا مسئولین از آغاز مجدد این طرح خبر می دهند.
رمضان در وسط سینه‌زنی رزمنده‌ها با پسر شهیدش هم حرف می‌زد: امیر جان دارم می‌آم پیشت، منتظرم باش؛ اما کسی حرفش را جدی نمی‌گرفت.
با حضور بسیجیان برگزار شد؛
رزمایش گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه گچساران با دستیابی به همه اهداف از پیش تعین شده در اردوگاه قدس دشت آبدالان به پایان رسید.

صفحه‌ها