نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

تازه ترین ها

امام جمعه موقت گچساران گفت:
امام جمعه موقت گچساران گفت:امروز انقلاب اسلامی به خاطر اقتدار، صلابت و نفوذش در جهان مورد فتنه انگیزی دشمنان قرار گرفته است اما مردم در فتنه ها همچنان هوشیارند.
تا زمانی که اسلام ناب محمدی(ص) در پهنه سرزمین بزرگ ایران جاری و ساری باشد، ملت خداجوی جلوی استثمار و استکبار خواهند ایستاد و تا زمانی که دشمنی ها نیز وجود دارد جنگ و شهادت و مظلومیت همچنان باقی است.
درنشست با خبرنگاران مطرح شد؛
رئیس اوقاف گچساران گفت:90درصد ساختمان های قدیمی بقاع متبرکه در گچساران تخریب و آغاز به نوسازی آنها نیز شروع شده است که پیشرفت های فیزیکی بالای 30درصد دارند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت:
آیت الله حسینی گفت:امروز از اینکه چهارتا جوجه به کف خیابان بیایند نباید ترسید اما باید مراقب غوغا سالاری در فضای مجازی بود .
در محکومیت اغتشاشات اخیربرگزار شد ؛
مراسم دسته روی عزاداری رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام در گچساران برگزار شد.
یکبار دیگر دست پلید استکبار و بدخواهان انقلاب اسلامی در فتنه ای دیگر به صورت آشکارا نمایان شده و غافل از اینکه این ملت، ملت امام حسین علیه السلام است.
مراسم دسته روی عزاداری رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام در گچساران برگزار می شود.
با حضور ورزشکاران:
"محمد راهی" در آیینی به عنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران معرفی شد.
هم‌زمان با سراسر کشور و با حضور مسئولین، زنگ مهر و مقاومت در هنرستان دخترانه فاطمه الزهرا سلام علیها گچساران نواخته شد و دانش‌آموزان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران مطرح کرد،
اما برخی سیاسیون هم باید به خود بیایند سیاسیونی که گاها در خیلی از حوادث می لغزند و بعدها متوجه می شوند که چه اشتباهاتی را انجام می دهند.
امام جمعه گچساران گفت:
حجت الاسلام حجازی گفت:ای کسانی که به نوعی فریب خوردید پس بفهمید جایگاه ارزشمند نیروی انتظامی را ،در حالی که این آرامش و امنیت به تلاش نیروهای مسلح ما بدست امده است.
مردم همیشه در صحنه گچساران با برگزاری راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه توسط داعشی های وطنی همراه شده، اعلام کردند.
گزارش تصویری؛
گلزار شهدای گچساران به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین و خانواده معزز شهداء، ایثارگران، بسیجیان و اقشار مختلف مردم عطر افشانی و گلباران شد.
مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای مسلح ،بسیجیان ، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
در نشست فرمانده سپاه ناحیه گچساران با خبرنگاران مطرح شد،
فرمانده سپاه ناحیه گچساران در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه از برگزاری بیش از 60عنوان برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها