نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

جمعی از مسئولان گچساران به مناسبت روز جهانی معلولان از مرکز توان‌بخشی معلولان ذهنی بالای 14 سال پسرانه این شهرستان بازدید کردند.
20 اصله نهال به مناسبت روز جهانی معلولین با حضور جمعی از مسئولان در گچساران غرس شد.
این کلنیک دارای فعالیت‌های اجرایی از جمله نظارت و بازدید، آینده‌نگری،مهندسی، پژوهشی_تحقیقاتی‌و ارایه پیشنهادات کاربردی در راستای افزایش کیفیت مطلوب فضای سبز است.
کاشت نهال در راستای پویش کاشت یک میلیارد درخت همزمان با سراسر کشور در گچساران آغاز شد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خبر داد؛
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گفت: امروز موکب داران استان جهت کمک و برپایی موکب آماده حضور در غزه هستند و اگر شرایط فراهم شود در بحث کمک به فلسطینیان و مردم غزه پیشگام خواهند بود.
معلولان گچساران با خلق آثار و صنایع دستی بسیار زیبا نشان داده‌اند که معلولیت محدودیت نیست.
امام‌جمعه گچساران:
امام‌جمعه گچساران گفت: سایت ثبت‌نام پتروشیمی را بازکنید و کار را بر مردم سخت نکنید و بگذارید این آرامشی که وجود دارد بیشتر شود و مردم به آرامش برسند.
روز گذشته و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابداران کتابخانه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تجلیل و‌قدردانی شد.
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
ساختمان جدید چهار پایگاه مقاومت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان گچساران به بهره‌برداری رسید.
کمیته استیناف فدراسیون هندبال اعتراض باشگاه سپاهان نوین در خصوص رأی صادره مسابقه نفت و گاز گچساران با این تیم از هفته نخست لیگ برتر هندبال را رد کرد.
امام‌جمعه گچساران در کارگاه آموزشی زیست عفیفانه مطرح کرد:
امام جمعه گچساران گفت:مادران شهدا به معنای واقعی کلمه ازخودگذشته و ایثارگر هستند که با خودسازی و تزکیه نفس توانستند فرزندان تمدن ساز به جامعه تحویل دهند و باید پیوسته قدردان آن‌ها باشیم.