نظرسنجی

به طور کلی عملکرد اتابک،فرماندار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

ما همواره طبیعت را بهترین موضوع برای عکاسی می‌دانیم و زیباترین لحظاتمان را در آن ثبت می‌کنیم، چرا که با دیدن این تصاویر می‌توانید برای دقایقی خود را در دامن طبیعت احساس کنید.
همایش بزرگداشت روز جهانی معلولین با حضور 60 نفر از معلولین در جوار حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) گچساران برگزارشد.
با توجه به روند سینوسی مرگ و میر کویید 19در کهگیلویه و بویراحمد همچنان نگرانی‌هایی در این خصوص وجود دارد که انتظار می رود مردم کماکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
تیم نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل میزبانش تیم شهید اورکی اسلامشهر به نتیجه تساوی رضایت داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران گفت:از شورای شهر و استاندار استان تقاضا دارم هرچه سریعتر به موضوع انتخاب شهردار دوگنبدان رسیدگی و دست هایی که در این موضوع به دنبال سهم خواهی هستند را کوتاه بکنند.
مدیرجهاد کشاورزی گچساران گفت: معتقدم که مشکل قیمت مرغ کشوری است و باید واسطه ها حتی الامکان حذف شوند و نهاده ها با کیفیت و سرعت بیشتری به دست مرغداران برسد .
رتبه اول ششمین دوره مسابقه پایان نامه برترسال1400در مقطع دکتری به جوان کهگیلویه و بویراحمدی رسید.
فعال رسانه ای گچساران مطرح کرد؛
بهمن اسدی گفت:حل مشکلات معیشتی ، بیکاری جوانان و همچنین سامان دادن به وضعیت بورس که سرمایه بخش زیادی از جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده است می تواند راه را برای بازگرداندن اعتماد اجتماعی و امید آفرینی به جامعه بسیار هموار کند .
همزمان با سراسر کشور، پویش مردمی احیای "جنگل‌های زاگرس" در منطقه "تنگ دیل" گچساران اجرا شد.
گرامیداشت شهید "مرتضی پردال" برگزار شد؛
مسابقات تیراندازی سلاح‌های بادی 10متر ویژه بانوان به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت روحانی شهید "مرتضی پردال" با حضورفرمانده سپاه ناحیه گچساران،مدیرآموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
وضعیت گلزار و یادمان شهدای طایفه شیخ جلیل(تلچگاه) در شهرستان باشت به علت بی‌توجهی مسئولان، نامناسب بوده و باعث گلایه خانواده های شهداء و اهالی این منطقه شده است.