نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
6. آذر 1400 - 9:34
فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت:فرهنگ ایثار و شهادت در کشورمان باید همیشه زنده بماند، چرا که توانمندی، پیشرفت ها و دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف در پرتو همین رشادت ها و مقاومت ها به دست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،،به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، امام جمعه گچساران،فرمانده سپاه ناحیه گچساران،نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه جمعی دیگر از کارکنان سپاه ناحیه این شهرستان با خانواده های معظم شهیدان"سیدحسین موسوی نژاد"،"جعفر جعفرپور " و نیز جانباز 70درصد" عبدالزهرا مزبانی "دیدار و و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.

سرهنگ باقرپسنده، فرمانده سپاه ناحیه گچساران در این دیدارها ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت:در حقیقت خانواده های مععظم شهداء مایه خیرو برکت انقلاب اسلامی هستند درحالی که آرامش و امنیت امروز کشورمان نیز مرهون رشادت ها و جانفشانی شهدای والا مقام و نیز صبر و استقامت خانواده معظم شهداء است.

وی افزود:بنابراین هر فردی که در جامعه نسبت به خون شهداء ادای دین می کند پس وظیفه هم دارد که تکریم از خانواده های شهداء،ایثارگران و جانبازان را در سرلوحه اقداماتش قرار دهد چرا که دیدار با چنین خانواده هایی تقویت روحیه خدمتگزاری در جامعه را دوچندان خواهد کرد و تا زمانی که چنین روحیه ای در کشورمان نیز حاکم باشد دشمن هیچ غلطی هم نمی تواند بکند.

پسنده ادامه داد:هرچند که معتقدیم دیدار با خانواده های معظم شهداء ،آزادگان،جانبازان و ایثارگران بایستی در جامعه نهادینه شود، که این مهم نیز در راستای پایبندی به ارزشهای والای نظام اسلامی خواهدبود و در واقع  نیز قدردانی عملی از شهداء و خانواده های آنها به معنای ادامه راه و حرکت در مسیر شهداء است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اظهارکرد:فرهنگ ایثار و شهادت در کشورمان باید همیشه زنده بماند، چرا که توانمندی، پیشرفت ها و دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف در پرتو همین رشادت ها و مقاومت ها به دست آمده است.

وی درادامه گفت:بنابراین همه ما مسئولیت بسیار سنگینی در گسترش فرهنگ غنی ایثار و شهادت بردوش داریم، چرا که نباید فراموش کنیم که جانفشانی های این عزیزان بوده است که امروز در کمال امنیت،اقتدار و عزت زندگی می کنیم.

پسنده در پایان هم گفت:خانواده معظم شهداء به بهترین شکل ممکن به وظیفه خودشان عمل کردند،همه وظیفه داریم به پاس قدردانی از فداکاری این عزیزان راه امام (ره) و شهداء را با حرکت در مسیر ولایت ادامه دهیم و برسر پیمانی که با شهداء بستیم بمانیم.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها