نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
12. آذر 1400 - 19:23
تیم نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل میزبانش تیم شهید اورکی اسلامشهر به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در ورزشگاه شهدای اسلامشهر تهران؛ دو تیم نفت و گاز گچساران و "شهید اورکی" اسلامشهر مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

گل های این دیدار توسط "رضا نادری" از تیم شهید اورکی اسلامشهر و "داریوش بخت" از نفت وگاز گچساران به ثمر رسیدند.

اگرچه این دیدار نیز تحت تاثیر شرایط بد زمین مسابقه قرار گرفته بود و فرصت ارائه یک بازی خوب را از نفتی های گرفت اما تلاش بازیکنان نفت وگاز در نهایت یک امتیاز شیرین را نصیب این تیم کرد.

دیدار " مهدی شریفیان" نماینده اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با "ابوالحسن غلامی"مدیرعامل فوتبال نفت وگاز گچساران از حواشی این دیدار در ورزشگاه شهدای اسلامشهر تهران بود.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم نیز ۱۸ آذرماه جاری در گچساران به مصاف شهرداری ماهشهر خواهد رفت.

براین اساس،تیم نفت و گاز گچساران در این دوره از رقابت ها با تیم های سپید رود رشت،شهرداری بندرعباس،چوکاتالش، شهدای رزکان کرج، پیام توس خراسان، بعثت کرمانشاه، آبی پوشان امید تهران، شهید اورکی اسلامشهر، شهرداری بم، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، ایرانجوان بوشهر و شهدای بابلسر هم گروه است.

گفتنی است تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با کسب یک برد ،دو تساوی ، یک باخت و کسب پنج امتیاز در رتبه هفتم جدول رقابت های گروه اول قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها