نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
13. آذر 1401 - 12:25
سردار مثنوی گفت:امروز دشمن دراندیشه مهار انقلاب اسلامی است با این وجود نیز اعتراف می کنند که آنچه به عنوان کمک های مالی دراغتشاشات اخیر هزینه کردند به نوعی هدر داده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سردار مصطفی مثنوی، جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در اجلاس عمومی مجمع بسیجیان گچساران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهارکرد:دریک نگاه کلی موضوعاتی که امروز توسط عزیزان کارگروه ها درمجمع بسیج شهرستان مطرح و احصاء شد موضوعاتی بس مهم و اساسی بودند که به صورت علمی به آن پرداخته شد.

 وی افزود:تاکید مقام معظم رهبری برتشکیل هیات های اندیشه ورز بوده و ما به تلاش شما بسیجیان امید داریم که کارها را به شایستگی تا حصول نتیجه لازم و رفع مشکلات پیش ببرید،اگرچه به فرموده رهبر انقلاب هیات اندیشه ورز بایستی منتج به راهبرد نگاری در نظام اسلامی شود.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت:امروز مسئله اقتصاد و معیشت مردم جزو اولویت های جامعه ایرانی بوده و اعتقاد بر این است که در هیات های اندیشه ورز تاکید برنظام مسائل برای رفع هرچه بهترمشکلات هم باشد.

سردار مثنوی ادامه داد:درکارگروه ها و هیئت های اندیشه ورز باید مجدانه تلاش کرد. نکته دیگر اینکه رهبرمعظم انقلاب در جریان فتنه اخیر نیز بیاناتی داشتند که اغتشاش را از موضوع اعتراض باید تفکیک کرد.

وی بیان کرد:کشورمان در سال های اخیربه جهت رشد باورهای دینی و به جهت توجه به منظومه فکری امامین انقلاب اسلامی از این فضای تهدید و بحران زده فاصله گرفته به گونه ای که امروز نیروهای مسلح ما بدون سلاح و مهمات به صحنه اغتشاشات به جهت دفاع و صیانت از آرمان های انقلاب می آیند و اگر دقیق به موضوع نگاه کنیم این همان روح انقلابی گری را نشان می دهد و این باور نیز ایجاد شده است.

وی افزود:بنابراین اگر موضوعات مختلف را مورد تحقیق و پژوهش قرار ندهیم تبدیل به مسئله و نهایتا مشکل خواهد شد،امروز درگیر یک جنگ شناختی هستیم و برخی ها درون کشور هم درفتنه اخیر دشمن خطای شان راهبردی و عمدی بود و با مسائل به شکل سیاسی برخورد کردند و سیاهنمایی و جهت دهی کردند و نسخه های غیرقابل اجرا برای بشریت ریختند و به اقسام تحریف نیز کشاندند.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:از این رو یکی از تاکتیک های دشمنان این است که فضا را با عملیات روانی و تحریف واقعیت ها به نوعی شبهه آلود بکنند،اگرچه دشمن درسطوح بین المللی و اتاق فکرش به این باور رسیده که برآوردشان نسبت به انقلاب اسلامی اشتباه بوده است و ایران اسلامی با دیگر کشورها همچون لیبی، الجزایر،سوریه و...کاملا متفاوت است.

سردار مثنوی در ادامه اظهارکرد:امروز دشمن دراندیشه مهار انقلاب اسلامی است اما دشمن ضعیف تر از آن است که جلوی حرکت انقلاب اسلامی به سمت قله های پیشرفت را بگیرد.امروز دشمن با تمام ظرفیت های رسانه ای اش به میدان آمده است اما ملت بصیر ما آماده تر و هوشیارتر از دیگر دوران ها مقابل توطئه های دشمنان ایستاده اند.

وی افزود:امروز دشمنان ادعا می کنند که جمهوری اسلامی درکنترل بحران ها بسیارهوشمندانه عمل می کند، البته جمهوری اسلامی به نظام مسائل خودش هم واقف است و تلاش دارد مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کند،امروز دشمن به هوشمندی ایران اسلامی در بحران ها اعتراف می کند.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه هم گفت:دشمنان قسم خورده این مملکت امروز اعتراف می کنند که آنچه به عنوان کمک های مالی دراغتشاشات اخیر هزینه کردند هیچ عایدشان نشده و درحقیقت همه آنها را به نوعی هدر داده اند.

 

 انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها