نمایش 1 - 10 از 1596
ما همواره طبیعت را بهترین موضوع برای عکاسی می‌دانیم و زیباترین لحظاتمان را در آن ثبت می‌کنیم، چرا که با دیدن این تصاویر می‌توانید برای دقایقی خود را در دامن طبیعت احساس کنید.
همزمان با سراسر کشور، پویش مردمی احیای "جنگل‌های زاگرس" در منطقه "تنگ دیل" گچساران اجرا شد.
اجرای فعالیت ها و مسابقات ورزشی مختلف با رویکرد ایجاد نشاط در بین بسیجیان بخشی از ویژه برنامه های هفته بسیج در گچساران بود.
با حضور خانواده های معظم شهداء برگزار شد؛
یادواره شهدای عشایری باباکلان(طایفه بزرگ کشکولی)با حضور خانواده های معظم شهداء در مسجد امام حسین علیه السلام روستای باباکلان برگزار شد.
گردهمایی بسیجیان گچساران در مصلی بزرگ نماز جمعه این شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت؛
همزمان با هفته بسیج، گلزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گچساران با حضور بسیجیان و مسئولین محلی غبارروبی و عطرافشانی شد.
همزمان با هفته بسیج برگزار شد؛
همزمان با هفته بسیج، بسیجیان گچساران با تجمع در مصلی بزرگ امام خمینی (ره)این شهرستان با فریاد "لبیک یا خامنه ای " با آرمان های امام (ره) ، شهداء و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.
"سید ناصر حسینی پور"ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی بخش بوستان در شهرستان باشت به بررسی مشکلات و چگونگی روند انجام این پروژه‌ها پرداخت.
آیین معارفه "مهراد کاهکش"،مدیر عامل جدید نفت وگاز گچساران با حضور جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.
همزمان با هفته بسیج انجام شد؛
ارائه خدمات این گروه‌های جهادی شامل ویزیت رایگان پزشکی، واکسیناسیون کرونا ، احداث منزل مسکونی مددجویان، میز خدمت، مشاوره‌ خانواده،کمک مومنانه،واکسیناسیون دام، نظارت بر اصناف و ضدعفونی مدارس است.

صفحه‌ها